top of page

Crowia Nedir?

Son dönemlerde hayatımız bir hayli değişti. Her şeyin online olduğu bir döneme doğru hızlı adımlarla gidiyoruz. Malum Covid-19'dan dolayı evlerden çıkamıyoruz. Bu yüzden eğitimimizi ve işimizi evden yürütmek zorunda kalıyoruz.

Crowia bu konuda insanların göz bebeği haline gelmiştir. Crowia için tanım yapmak gerekirse; online eğitim, etkinlik ve danışmanlık hizmetleri için bir pazar yeri denilebilir. "Hayata dair ne varsa!" sloganında da olduğu gibi iş ortakları ve onlara bağlı uzmanlar sanattan kişisel gelişme, sağlıktan teknolojiye, meslek alanlarından spora, doğal yaşamdan yabancı dile, dijitalden finans ve muhasebeye kadar birçok farklı alanda 21 farklı üst katagoride hizmet vermektedir. Covid-19 salgını hayatımızı birçok yönde olumsuz etkilese de dijital alanda olumlu etkileri olmuştur. Mesela uzun bir süreçte gerçekleşecek dijitalleşme son zamanlarda daha kısa zamana indirgenmiştir. Bu geçirdiğimiz dönemde uzaktan online iş yapılmasını sağlayan şirketler ve girişimciler büyük değer kazanmışdır.


Crowia, Progem Danışmanlık tarafından hayata geçirilmiştir. Progem şirketinin ve Crowia markasının kurucusu Adnan Hacıbebekoğlu'dur. Crowia'nın marka yöneticisi ise Hulusi Oflas'tır. Crowia 8 Mart'da yayın hayatına başlamıştır ve hızlı bir şekilde ilerleyip büyümüştür. Crowia'da 300'e yakın katagoride online canlı görüşme yoluyla etkinlik, eğitim ve birebir seans hizmetleri verilmektedir. Crowia, evde kaldığımız bu dönemde kendimizi geliştirmek için güzel bir seçenek olabilir. Crowia'yı Türkiye'deki diğer pazar yeri projelerinden ayıran en belirgin özelliği %100 canlı olarak online etkinlik, eğitim ve danışmanlık hizmetleri gerçekleştiriyor olmasıdır. Crowia'nın gelir modeli ise iş ortakları ile Crowia arasındaki pay dağılımına dayanmaktadır. Gözde Ulukan'ın dediğine göre de Crowia'nın ilk hedefi hızlı şekilde Türkiye'de güçlü bir marka imajına sahip olmaktır. Ayrıca Crowia, 2021 yılında ilk yurt dışı pazar deneyimine başlamayı planlanmaktadır.

Crowia.com ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.#eğitim #onlineeğitim #etkinlik #online #progem

bottom of page